• Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty

Zaświadczenia będą wydawane 31 lipca 2020r. (piątek) w godz. 8.00-10.00 . Klasa VIII A wchodzi do szkoły wejściem od strony przedszkola (drewniane drzwi), klasa VIII B wejściem od strony parkingu. Proszę zachować wymagany dystans, założyć maseczki, zdezynfekować ręce oraz przynieść własny długopis. Zaświadczenia można też będzie odebrać w innym terminie w Sekretariacie szkoły w godz. 11.00- 13.00.

• Informacja dla klas pierwszych LO

W dzienniku pojawiła się wiadomość dla klas I odnośnie rozszerzeń z przedmiotów maturalnych. Do 15 lipca zdecydujcie, które przedmioty chcielibyście rozszerzać. Miłych wakacji!

Edit: PRZYNIEŚCIE DŁUGOPISY ZE SOBĄ!

26 czerwca, w piątek odbędzie się zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w sali gimnastycznej dla poszczególnych klas:

na godzinę 9.00-9.30 7a 9.45-10.15 7b 10.30-11.00 klasy licealne 11.15-11.45 8a 12.00-12.30 8b.

Rodzice mogą być obecni, ponieważ każda klasa ma osobne zakończenie roku szkolnego. Wszyscy powinni mieć oczywiście maseczki i zachować dystans. Zapraszamy:-)

• Klasy 7 i 8 oddają podręczniki!

Uczniowie, którzy jeszcze nie oddali podręczników proszeni są o oddanie ich we wtorek 23.06 lub w środę 24.06 w godzinach 11.30-13.00 nauczycielom przedmiotów.

• EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

W DNIACH 16-18.06 KLASY 8 PISZĄ EGZAMIN. (Uczniowie przychodzą na godzinę 8.30. Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa i zdrowia. Ogólnopolskie wyniki egzaminu ósmoklasisty będą ogłoszone 31 lipca br. Tego samego dnia uczniowie poznają swoje wyniki oraz otrzymają zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty).

POZOSTALI UCZNIOWIE NIE MAJĄ ZAJĘĆ.

16 czerwca, wtorek: język polski / 120 minut

17 czerwca, środa: matematyka / 100 minut

18 czerwca, czwartek: język obcy / 90 minut

• Konsultacje uczniów z nauczycielami wydłużone!

Uwaga, konsultacje w szkole z nauczycielami zostają wydłużone do 10 czerwca (środa).

• Nabór 2020/2021

Nabór prowadzony jest do  klas:

• pierwszej  liceum
    • drugiej  liceum (po gimnazjum)
    • drugiej  liceum (po szkole podstawowej)

Logowanie do strefy ucznia - nabór elektorniczny:

• Film promujący LO w Starej Kamienicy:-)

📢❤️Mała szkoła z wielkim sercem❤️📢

W tym roku nie mogliśmy Was zaprosić do nas, zapraszamy więc na wirtualny spacer bo nie wiemy czy Wy wiecie...ale ...Nasza szkoła jest najwspanialsza na świecie🤓🌏🔥

• Konsultacje z nauczycielami w szkole

Poniżej zamieszczamy harmonogram indywuidualnych konsultacji z nauczycielami w szkole:

• Biblioteka a koronawirus❗️

• WAŻNE INFORMACJE

Uwaga! Ważne informacje dla rodziców w wiadomości na dzienniku elektronicznym!

• INFORMACJE ZE STRONY MEN

Poniżej załącznik z informacjami odnośnie egzaminu ósmoklasisty oraz harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz z dokumentami będzie można składać w dwóch etapach:

• od 15 czerwca do 10 lipca br. – termin na złożenie wniosku i uzupełnienie go o świadectwo ukończenia szkoły.
    • od 31 lipca – do 4 sierpnia br. – termin na uzupełnienie wniosku o zaświadczenie o wyniku egzaminu ósmoklasisty oraz na zmianę przez kandydatów wniosków o przyjęcie, w tym zamianę szkół, do których będą kandydować.

Prezentacja_____zasady_przeprowadzania_i_harmonogram_egzaminow_w_2020_r.pdf

• Dla rodziców i uczniów klas ósmych:

Uwaga - Rodzice uczniów klas VIII!!! W dzienniku elektronicznym (poczta) znajdują się bardzo ważne informacje dotyczące konsultacji dla uczniów klas VIII oraz egzaminu. Prosimy o zapoznanie się⬇️⬇️⬇️

• UWAGA!!! OSTRZEŻENIE

📢Przypominamy, że podczas pandemii uczniowie i osoby nieupoważnione nie mogą przebywać ani w budynku szkolnym, ani na terenie wokół szkoły. Każde niewłaściwe zachowanie będzie zgłaszane instytucjom odpowiadającym za bezpieczeństwo. Przypominamy też o obowiązku noszenia maseczek w przestrzeni publicznej.

• Nabór na rok szkolny 2020/2021 Liceum Ogólnokształcące w Starej Kamienicy

LO w Starej Kamienicy zaprasza chętnych do klas pierwszych w roku szkolnym 2020/2021.

• Rekrutacja do Liceum Ogólnokształcącego 2020/2021

• NOWY PLAN NAUKI ZDALNEJ

• INFORMACJA ZE STRONY MEN:

Zgodnie z MEN nauka na odległość przedłużona do 24 maja, egzaminy 8 klas w terminie 16-18 czerwca.

• Rekrutacja do VII klasy Szkoły Podstawowej

W załączeniu zamieszczamy podania o przyjęcie uczniów do VII klasy Szkoły podstawowej w roku szkolnym 2020/2021.

Wraz z podaniem prosimy o przekazanie jednego zdjęcia i kopii odpisu aktu urodzenia dziecka.

Podania można składać w szkole, mailowo (zs.starakamienica@op.pl) oraz osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Stara Kamienica do końca lipca 2020.

• Zespół Szkół w Starej Kamienicy
    58-512 Stara Kamienica