• Życzenia Świąteczne

• Zdalne nauczanie

Drodzy uczniowie! Zamieszczamy plan nauczania zdalnego który będzie obowiązywał od jutra, tj. od 06.04.2020. Pozostałe przedmioty realizowane są poprzez dziennik elektroniczny i pozostałe komunikatory.

• ZIELONA SZKOŁA ODWOŁANA

Informuję, że wyjazd na zieloną szkołę do Czarnogóry został odwołanyWłaściciel biura będzie zwracał wpłaty wraz z zaliczką na konta, z których zostały przysłane. Uczniowie, którzy wpłacili tylko zaliczki do nauczyciela, muszą podać nr konta do zwrotu. Zwrot z biura podróży prosimy potwierdzić pani Annie Sikorskiej przez dziennik elektroniczny. Wszystkie pytania i numery konta proszę kierować do pani Anny Sikorskiej jedynie poprzez dziennik. Anna Sikorska

• Komunikat dla uczniów i rodziców:

Uwaga, zalecenia pani dyrektor odnośnie zajęć szkolnych od 25 marca 2020r.:

• E-zadania

Są zadania dla uczniów z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, polskiego, historii, matematyki, geografii, biologii, WOS-u, fizyki, chemii, PP, w-f... Jest co robić! Do boju!

• Zdalne e-naucznie

Drodzy uczniowie, rodzice. Nauczyciele zamieszczają w dzienniku w zakładce "zadania domowe" lub poprzez wiadomość do Was zadania do wykonania. Pojawiły się tam już zadania z wielu przedmiotów. Proszę wejdźcie, sprawdźcie i róbcie! Kwarantanna to nie wolne!

• Ważna informacja dla uczniów i rodziców!

Rodzice/ opiekunowie prawni/ uczniowie:

1.      Od 16 marca 2020 roku uczymy się zdalnie. Jeśli ktokolwiek nie ma dostępu do dziennika elektronicznego musi założyć konto, instrukcja znajduje się na stronie internetowej szkoły https://zs-starakamienica.edupage.org w zakładce –zaloguj się do e-dziennika UONET+

2.      Nauczyciele zamieszczają w dzienniku elektronicznym (w dniu planowanych zajęć) w zakładce – zadania domowe –zadania dla uczniów, ćwiczenia można wysyłać też poprzez – zakładkę wiadomości. Każdy uczeń musi wykonywać zadania umieszczone w dzienniku.

3.       Informacja o zamieszczonych zadaniach pojawi się też na stronie szkoły i na facebooku. Będzie to tylko wiadomość, że w dzienniku są nowe zadania, wszystkie polecenia do wykonania będą umieszczone w dzienniku elektronicznym.

4.      Uczniowie przesyłają wykonane przez siebie zadania na pocztę szkolną (zs.starakamienica@op.pl) z zaznaczeniem przedmiotu i nauczyciela lub bezpośrednio do nauczyciela. Sekretariat odeśle następnie wiadomości do wskazanych nauczycieli.

5.      Pamiętajcie, że nie jest to czas wolny dla Was, jest to czas nauki zdalnej – nowy doświadczenie dla uczniów i nauczycieli. Pozdrawiam, dyrektor ZS w Starej Kamienicy WSR

• Wójt Starej Kamienicy informuje:

• WAŻNA INFORMACJA!

Szanowni Państwo.

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Zajęcia w szkole będą zawieszone na 2 tygodnie;  12 i 13 marca br. to dni, w których w których dla uczniów, którzy nie mają opieki, będą prowadzone zajęcia wychowawcze.

Od 12 marca br. uczniowie szkół ponadpodstawowych nie przychodzą do szkół.

Od poniedziałku, 16 marca br. nikt z uczniów nie przychodzi do szkoły, nie będą prowadzone żadne zajęcia edukacyjne.

Proszę dopilnować, aby uczniowie pozostali w domu, jest to czas kwarantanny, ma na celu ograniczenie możliwości rozprzestrzeniania się wirusa. Nauczyciele, przez dziennik elektroniczny, będą przekazywać uczniom zadania do samodzielnej realizacji. Wszystkie informacje znajdują się na stronie https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach oraz na stronach GIS.

Przez dziennik elektroniczny będę przekazywać Państwu niezbędne informacje.

• Informacja Sanepidu

• Naukowa sobota: 29 lutego

Przypominamy, że w sobotę, 29 lutego będą zajęcia projektowe z chemii, fizyki, matematyki, języka angielskiego oraz zajęć kreatywnych. Zaczynamy od 8.30, kończymy aż staniemy się geniuszami:-))

• Licealiści zaśpiewają 8 marca

• Ferie zimowe

Przerwa od zajęć dydaktycznych jest od 10.02 do 23.02. Uczniowie wracają do szkoły 24.02.2020 w poniedziałek. Wszystkim życzymy odpoczynku!

• Wywiadówka 06.02.2020

• Nowy plan lekcji od poniedziałku, 03.02.2020!

• Harmonogram zajęć z projektu "Poprawa jakości nauczania w szkołach"

• Naukowe soboty w szkole

W ramach projektu unijnego nasi uczniowie pilnie spędzają czas na "naukowych sobotach", tak jak to było 18.01.2020. Zajęcia z projektu "Poprawa jakości uczenia się w szkołach w gminie Stara Kamienica" odbywają się w tygodniu oraz w niektóre soboty. Następne zajęcia 01.02.od 8.30. Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii!

• Projekt unijny. Harmonogram zajęć

Harmonogram zajęć w Zespole Szkół w Starej Kamienicy realizowanych w ramach projektu unijnego:„Poprawa jakości uczenia się w szkołach w gminie Stara Kamienica” 01 I 2020r.-30 V 2020 r.

Listy uczestników znajdują się na tablicy ogłoszeń na parterze obok sali językowej.

• Przerwa świąteczna

Od 23.12-6.01.2020 trwa przewa świąteczna. Uczniowie wracają do szkoły we wtorek, 07.01.2020r.

• Życzenia bożonarodzeniowe

• Zespół Szkół w Starej Kamienicy